O nás

Simple Parenting™ je vizionárska spoločnosť, oddaná zlepšovaniu a zjednodušeniu života rodičov, zavedením inovatívnych výrobkov pre jednoduchšie riešenie životných situácií spojených s ich deťmi. Naše poslanie nás stále motivuje hľadať a nachádzať delikátne miesta v každodennom živote rodičov.
Simple Parenting využíva svoje schopnosti a skúsenosti, aby prispelo k jednoduchšej prevádzke. Výsledkami práce sú vysoko kvalitné výrobky a riešenia, ktoré skutočne pozitívne ovplyvňujú súčasné rodičovstvo.

Náš príbeh

Cesta spoločnosti Simple Parenting začala mojím prianím, vytvoriť bezpečné a jednoduché prostredie pre to najcennejšie v mojom živote, moju novorodenú dcéru Danielle („Doona“). Keď sa Danielle narodila, chceli sme s mojou pani byť s ňou čo najviac a brali sme ju všade so sebou. Vedeli sme, ako je dôležité chrániť ju proti vonkajším vplyvom, a preto každodenné užívanie nie úplne bezpečnej detskej autosedačky a kočíka pre nás bolo až bolestné.

V mojom malom návrhárskom štúdiu som si stanovil jasný cieľ: Premeniť detskú autosedačku na niečo bezpečného a pritom jednoduchého a praktického. To bola hlavná myšlienka, ktorá stojí za Doonou, prvým výrobkom firmy Simple Parenting.

Dnes má spoločnosť Simple Parenting jasný cieľ: Zdieľať túto vášeň so všetkými rodičmi na svete a stále sa snažiť navrhovať výrobky, ktoré ich budú inšpirovať a pomáhať im v raných fázach rodičovstva.

Simple Parenting je oddaná tejto vízii a chce ísť s vami touto vzrušujúcou cestou.

Yoav Mazar
zakladateľ spoločnosti

Naša vízia, misia a záväzok

Vízia
„Inšpirujúce praktické rodičovstvo“

Misia
Vytvárať výrobky, ktoré zjednodušujú život rodičov a ich deťom. Kladieme dôraz na praktickosť, ľahkosť a radosť pri používaní našich výrobkov, a zároveň pokladáme bezpečnosť, kvalitu a dizajn za tie najvyššie priority.

Záväzok
Zaväzujeme sa nachádzať naliehavé miesta v každodennom živote rodičov a využívať naše rozsiahle schopnosti a skúsenosi na zmiernenie týchto neduhov.

Kvalita

V kvalite nikdy nerobíme kompromisy. Vždy si stanovíme vyšší štandard, než aký predpisujú bežné normy a ktorý sa testuje v schválených laboratóriách.

Naše testovacie zariadenia, kde podrobujeme výrobky extrémnym a intenzívnym testom zaistia, že naše výrobky splnia tie najvyššie štandardy kvality.

Duševné vlastníctvo

Simple Parenting verí v inováciu, ako v kľúčový faktor pri vývoji svojich výrobkov.

Inovácia nám dáva výraznú konkurenčnú výhodu a je súčasťou nášho duševného vlastníctva, vrátane patentov, návrhov, ochranných známok a copyrightov.

Ocenenia