doona_logo

Autosedačka
novej generácie

 

Doona™ detská autosedačka bola navrhnutá tak, aby rodičom poskytla bezpečné a praktické riešenie prevozu pre ich dieťatko a to ako v aute, tak i mimo neho.


Inovatívna.

 

Doona™ je prvá detská autosedačka s kompletným a plne integrovaným riešením mobility.

Už nie je nutné detskú sedačku prenášať.

Jednoduché zloženie jedným pohybom.

Najvyšší štandard bezpečnosti a kvality.

Uvoľní miesto v kufri vášho auta.

Technické údaje

 

 

Vhodné (EU):
Protismerná detská autosedačka
Skupina: 0+
Váha dieťaťa: 1.8-13Kg
Váha výrobku: 7kg

Doona
vnútorná vložka.

 

Poduška a podpora pre novorodencov

Detská vložka Doona je vyvinutá v súlade s požiadavkami expertov na bezpečnosť a zdravie dieťaťa. Poskytuje najvyššiu mieru bezpečnosti a pohodlia. Táto vložka napodobňuje prirodzenú polohu novorodenca, a tým podporí správne držanie tela dieťaťa. Detská vložka Doona zaručuje vďaka svojim vlastnostiam príjemné a pohodové cestovanie pre deti i rodičov.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC 

Príslušenstvo.

Doona originálne príslušenstvo

V rámci inovácií, bezpečnosti prepravy a jednoduchého používania sme vyvinuli širokú škálu príslušenstva, ktorá pomáha rodičom s ich každodennými potrebami.

Bezpečnosť

___
___
European certified. Car seat and Stroller.
Fail-safe mechanism. Assure safe use.
Side-impact protection. Double wall shell structure.
Baby-safe materials. Tested and certified.
Anti-rebound protection. Handle enhances protection.
PREČÍTAJTE SI VIAC

Obsluha.

___

Jednoduchosť obsluhy vychádza z našej DNA. Aby sme mohli uľahčiť život rodičom a ich deťom, navrhujeme šikovné a jednoduché výrobky, ktoré je ľahké používať.

PREČÍTAJTE SI VIAC

Farebné varianty

Ergonómia.

___
___
Prirodzená a odporúčaná poloha detí je v ľahu na pevnom povrchu, alebo v náručí rodičov. V týchto polohách má dieťa voľnosť pohybu, a tým aj dostatočnú podporu k svojmu vývoju.

V dnešnej modernej dobe rodiny s deťmi oveľa viac cestujú, čo si vyžaduje zvýšené nároky na detskú bezpečnosť. Doona bola navrhnutá tak, aby v prvom rade poskytla rodičom praktické, bezpečné a komfortné riešenie na prepravu dieťaťa.

Odborníci na bezpečnosť a zdravý vývoj dieťaťa pracovali na vývoji Doony niekoľko rokov. Kľúčovým zámerom bolo zaistiť bezpečnosť dieťaťa pri cestovaní a zároveň poskytnúť čo najväčšie pohodlie. A to ako v aute, tak i mimo neho.
Vďaka povahe tohto výrobku a vďaka predstave polohy dieťaťa v náručí svojej matky, je pre Doonu typické použitie unikátnej novorodeneckej vložky, ktorá plne podporí dieťa, a to aj vo chvíľach, keď sa používa mimo auto. Poloha dieťaťa v Doone dovoľuje voľný prejav novorodenca a udržiavanie očného kontaktu.

Zdravotní odborníci sa zhodujú na tom, že by dieťa nemalo byť vo svojom pohybe obmedzené na dlhšiu dobu, a to či už v kočíku, autosedačke alebo v akomkoľvek inom prostriedku. A teda Simple Parenting odporúča nenechávať dieťa v Doone dlhšie, než je potrebné.

___